.
  • Słuchawki BTH-F9-5

Instrukcja Obsługi słuchawek bezprzewodowych

Zrzut-ekranu-2023-07-26-132333_clipped_rev_1.jpeg

Odbieranie i rozłączanie połączeń:

 nadchodzi połączenie, naciśnij raz przycisk zestawu słuchawkowego, aby odebrać. Po zakończeniu połączenia ponownie naciśnij przycisk zestawu słuchawkowego, aby zakończyć połączenie

Odrzucanie połączenia:

 Naciśnij i przytrzymaj przycisk zestawu słuchawkowego przez 2 sekundy, aby odrzucić połączenie. Uruchom telefon: naciśnij przycisk zestawu słuchawkowego przez około 1 sekundę, aby usłyszeć monit "głos wybieranie puść, funkcja Siri telefonu została aktywowana.

 Wyłączenie lub wyłączenie:

 włóż słuchawkę bezpośrednio z powrotem do etui z funkcją ładowania, słuchawka automatycznie odłączy się od telefonu komórkowego lub naciśnij i przytrzymaj przyciski zestawu słuchawkowego przez 3-5 sekund, wskaźnik zestawu słuchawkowego zaświeci się 3 razy na czerwono. Jest później wyłączany. Więcej niż 2 razy użyj: otwórz Bluetooth telefonu komórkowego z telefonem komórkowym, który został połączony do użytku, i wyjmij słuchawki w skrzynce ładującej w tym samym czasie, bez żadnej operacji, automatycznie połączy się z telefonem komórkowym. Jeśli używasz innego telefonu, potrzebujesz podążać za pierwszym elementem, zanim będzie można go użyć.

 

Używaj samodzielnie:

używaj samego zestawu słuchawkowego (L) lub zestawu słuchawkowego (R), włącz go, włącz Bluetooth telefonu komórkowego i wyszukaj TWS VS. 1 (lub model zgodny z etykietą na pudełku), gdy urządzenie zacznie migać na czerwono i niebiesko, kliknij, aby otworzyć połączenie i korzystać z niego.

 

Stan wskaźnika LED Stan sparowania: naprzemienne miganie czerwonych i niebieskich świateł Sukces dopasowania: czerwone i niebieskie światła gasną Stan ładowania, czerwone światło jest zawsze włączone Ładowanie zakończone: czerwone światło wyłączone

 

Ładowanie słuchawek

 Słuchawki są wyposażone we wbudowany akumulator, którego nie można wyjąć. Używając urządzenia po raz pierwszy, upewnij się, że bateria jest w pełni naładowana. 

Wejście DC IN Podłącz kabel ładujący do portu ładowania słuchawek i podłącz kabel do standardowego gniazda USB 5 V. Podczas ładowania wskaźnik świetlny zmieni kolor na czerwony. Gdy urządzenie jest w pełni naładowane, wskaźnik zmieni kolor z czerwonego na niebieski lub zgaśnie. Następnie odłącz Wyjście SV DC NA ZEWNĄTRZ kabel ładujący z gniazdka USB i słuchawek. M Używaj wyłącznie adaptera do ładowania zatwierdzonego przez autoryzację. Niezatwierdzone lub niestandardowe gniazdo USB 5V może spowodować uszkodzenie słuchawek lub wybuch w ekstremalnych warunkach i spowoduje utratę gwarancji na produkt.  Powtarzające się ładowanie i rozładowywanie słuchawek spowoduje zmniejszenie baterii wydajność w czasie. Jest to normalne dla każdego akumulatora. • Nie wykonuj ani nie odbieraj połączeń podczas ładowania. Aby odebrać połączenie, zawsze najpierw odłącz kabel ładujący. Aby oszczędzać energię, jeśli nie używasz, odłącz kabel ładowania podróżnego od słuchawek. Ponieważ ładowarka podróżna nie ma przycisku zasilania, odłącz ją kabel ładujący z gniazdka przed odłączeniem od źródła zasilania. Podczas użytkowania, podróżny kabel do ładowania powinien znajdować się blisko gniazdka.

 

Parametry

Skrzynka ładująca Słuchawka Wejście: 5V powyżej 800mA

Pozycja: Bezprzewodowe słuchawki stereo Wyjście: 5V 1A Wersja: V5.1 Bateria: patrz etykieta na opakowaniu Profile: obsługuje HFP 1.7,HSP 1.2.A2DP 1 AVRCP 1.6, SPP 1.2 i PBAP 1.0 Moc nadawania: klasa 2 Zakres częstotliwości: 2,402 GHz-2,480 GHz Czas rozmowy: 4-6 godzin (pełne naładowanie) Muzyka: 4-6H (pełne naładowanie) Bateria: polimerowa 3,7 V>50 mA Czas ładowania: 1-2 godziny

 

Jak używać Słuchawki uruchomią się automatycznie i automatycznie sparują. Wyjmij jednocześnie dwie słuchawki z ładowarki. Możesz zobaczyć, jak dwie słuchawki migają naprzemiennie przez około 2-3 sekundy. Lewa i prawa słuchawka zaświecą się na czerwono i niebiesko. Słuchawki informują o pomyślnym sparowaniu i można ich używać. Kiedy czerwone i niebieskie światła migają powoli, kliknij dwukrotnie (L) wkładki douszne lub przycisk (R) wkładki dousznej, aby przełączać między „trybem gry” a „trybem muzycznym”. Działanie łącza telefonu komórkowego: otwórz wyszukiwanie Bluetooth telefonu komórkowego, kliknij link w wyszukiwaniu nazwa urządzenia TWS V5.1 (lub model etykiety pudełkowej). Na wyświetlaczu telefonu pojawi się komunikat: Połączono. W tym samym czasie lewa słuchawka (L) monituje "połączono. Oznacza to, że łącze zostało pomyślnie sparowane i gotowe do użycia. Operacje poprzedniego/następnego utworu: Kliknij dwukrotnie główny zestaw słuchawkowy (L) dla poprzedniego utworu. Podwójnie -Kliknij dodatkowy zestaw słuchawkowy (R) do następnego utworu. Kliknij dwukrotnie: następny utwór Kliknij dwukrotnie: Poprzedni. Piosenka Kliknij 3 razy: Głośność + Kliknij 3 razy: Głośność- Zestaw słuchawkowy(R) Zestaw słuchawkowy (L)

 

Uwaga! Nie upuszczać, nie uderzać, nie drapać, nie skręcać, nie uderzać, nie zgniatać itp. Podczas używania zestawów słuchawkowych należy trzymać z dala od magnesów, urządzeń i głośników. Unikaj umieszczania słuchawek w ekstremalnych temperaturach (normalne środowisko pracy, 10°C -45°C) „Unikaj wystawiania słuchawek na działanie wilgoci Gdy poziom naładowania baterii słuchawek jest niski Słuchawki powtórzą komunikat głosowy „Niski poziom naładowania, proszę naładować” 1 godz w tym samym czasie wskaźnik świetlny będzie migać na czerwono. Jeśli podczas rozmowy słuchawkowej zabraknie zasilania, połączenie jest automatycznie przekazywane z powrotem do telefonu.

 

Importer: Alucon Invest Sp. z o.o.

Ostrowite 3b, 86-141 Lniano